% ANGEBOTE %

% SALES %

There are new special offers in this category every week!
New special offers appear in supermarkets in Germany every week and we pass these on to our customers by reducing the price of the products, as we always buy everything fresh for you after you order.
So check back regularly so you don't miss any bargains!
249 products
Sort by
Sort by
Save 12%
Ferrero Rondnoir Mandel Kakao-Creme Waffel Pralinen 138g Ferrero Rondnoir Mandel Kakao-Creme Waffel Pralinen 138g
FerreroFerrero Rondnoir Almond Cocoa Cream Wafer Chocolates 138g
Sale price185,73 CZK Regular price210,59 CZK
1.345,87 Kč /kg
8 reviews
Save 22%
Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 15 Stück 157g Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 15 Stück 157g
FerreroFerrero Mon Chéri cherry chocolates 15 pieces 157g
Sale price136,00 CZK Regular price173,29 CZK
866,24 Kč /kg
8 reviews
Save 19%
Knorr Salatkrönung Dill Kräuter 5er Pack
KnorrKnorr Salatkrönung Dill Herbs 5 pack
Sale price73,84 CZK Regular price91,25 CZK
1.640,89 Kč /kg
1 review
Save 29%
Ritter Sport Schokolade Gebrannte Mandel Limited Edition
Ritter SportRitter Sport Chocolate Roasted Almond Limited Edition
Sale price61,41 CZK Regular price86,27 CZK
614,10 Kč /kg
3 reviews
Save 29%
Ritter Sport Schokolade Joghurt 100g
Ritter SportRitter Sport Chocolate Yogurt 100g
Sale price61,41 CZK Regular price86,27 CZK
614,10 Kč /kg
3 reviews
Save 29%
Ritter Sport Schokolade Erdbeer Joghurt 100g
Ritter SportRitter Sport Chocolate Strawberry Yoghurt 100g
Sale price61,41 CZK Regular price86,27 CZK
614,10 Kč /kg
No reviews
Save 29%
Ritter Sport Schokolade Marzipan 100g
Ritter SportRitter Sport Chocolate Marzipan 100g
Sale price61,41 CZK Regular price86,27 CZK
614,10 Kč /kg
No reviews
Save 19%
Knorr Salatkrönung Gartenkräuter Knoblauch 5er Pack
KnorrKnorr Salatkrönung Garden Herbs Garlic 5-pack
Sale price73,84 CZK Regular price91,25 CZK
1.846,00 Kč /kg
2 reviews
Save 29%
Ritter Sport Schokolade Kakao-Mousse 100g
Ritter SportRitter Sport Chocolate Cocoa Mousse 100g
Sale price61,41 CZK Regular price86,27 CZK
614,10 Kč /kg
No reviews
Save 29%
Ritter Sport Schokolade Weiss + Crisp 100g
Ritter SportRitter Sport Chocolate White + Crisp 100g
Sale price61,41 CZK Regular price86,27 CZK
614,10 Kč /kg
No reviews
Save 29%
Ritter Sport Schokolade Knusperflaks 100g
Ritter SportRitter Sport Chocolate Crunchy Flaks 100g
Sale price61,41 CZK Regular price86,27 CZK
614,10 Kč /kg
No reviews
Save 29%
Ritter Sport Schokolade Rum-Trauben-Nuß 100g
Ritter SportRitter Sport Chocolate Bar Rum-Grape-Nut 100g
Sale price61,41 CZK Regular price86,27 CZK
614,10 Kč /kg
2 reviews
Save 29%
Ritter Sport Schokolade Kokosnuss 100g
Ritter SportRitter Sport Chocolate Bar Coconut 100g
Sale price61,41 CZK Regular price86,27 CZK
614,10 Kč /kg
2 reviews
Save 29%
Ritter Sport Schokolade Funky White Lemon 100g
Ritter SportRitter Sport Chocolate Funky White Lemon 100g
Sale price61,41 CZK Regular price86,27 CZK
614,10 Kč /kg
No reviews
Lindt Williams Vollmilch Schokoladen Tafel 100g / 3.52oz
Save 29%
Ritter Sport Schokolade Nugat 100g
Ritter SportRitter Sport Chocolate Nougat 100g
Sale price61,41 CZK Regular price86,27 CZK
614,10 Kč /kg
No reviews
Save 19%
Knorr Salatkrönung Paprika Kräuter 5er Pack
KnorrKnorr Salatkrönung Paprika Herbs 5 pack
Sale price73,84 CZK Regular price91,25 CZK
1.640,89 Kč /kg
2 reviews
Save 29%
Ritter Sport Chocolate Amicelli Limited Edition 100g / 3.52oz
Ritter SportRitter Sport Chocolate Amicelli Limited Edition 100g / 3.52oz
Sale price61,41 CZK Regular price86,27 CZK
614,10 Kč /kg
No reviews
Save 18%
Develey Süß-Sauer Sauce 250ml / 8.45 fl. oz.
DeveleyDeveley Sweet & Sour Sauce 250ml / 8.45 fl. oz.
Sale price81,30 CZK Regular price98,71 CZK
325,20 Kč /l
No reviews
Save 19%
Knorr Salatkrönung 7-Kräuter 5er Pack
KnorrKnorr Salatkrönung 7-herbs 5-pack
Sale price73,84 CZK Regular price91,25 CZK
1.846,00 Kč /kg
No reviews
Save 29%
Ritter Sport Schokolade Knusperkeks 100g
Ritter SportRitter Sport chocolate crispy biscuit 100g
Sale price61,41 CZK Regular price86,27 CZK
614,10 Kč /kg
No reviews
Save 19%
Knorr Salatkrönung Küchen-Kräuter 5er Pack
KnorrKnorr salad topping kitchen herbs 5 pack
Sale price73,84 CZK Regular price91,25 CZK
1.846,00 Kč /kg
1 review
Save 17%
Dr. Oetker Erdbeer Zeit Tiramisu Schnitte Backmischung
Dr. OetkerDr. Oetker Strawberry Time Tiramisu Slice Baking Mix
Sale price123,57 CZK Regular price148,43 CZK
617,85 Kč /kg
1 review
Save 23%
Heinz Curry Mango Sauce Indian Style 220ml / 7.43 fl oz
HeinzHeinz Curry Mango Sauce Indian Style 220ml / 7.43 fl oz
Sale price81,30 CZK Regular price106,16 CZK
369,55 Kč /l
3 reviews