% ANGEBOTE %

% SALES %

There are new special offers in this category every week!
New special offers appear in supermarkets in Germany every week and we pass these on to our customers by reducing the price of the products, as we always buy everything fresh for you after you order.
So check back regularly so you don't miss any bargains!
251 products
Sort by
Sort by
Save 17%
Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 30 Stück 315g Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 30 Stück 315g
FerreroFerrero Mon Chéri cherry chocolates 30 pieces 315g
Sale price$11.44 USD Regular price$13.74 USD
$36.32 /kg
20 reviews
Save 12%
Ferrero Rondnoir Mandel Kakao-Creme Waffel Pralinen 138g Ferrero Rondnoir Mandel Kakao-Creme Waffel Pralinen 138g
FerreroFerrero Rondnoir Almond Cocoa Cream Wafer Chocolates 138g
Sale price$8.57 USD Regular price$9.72 USD
$62.10 /kg
8 reviews
Save 23%
Knorr Feinschmecker Schwäbische Flädle Suppe
KnorrKnorr gourmet Seasoning Mix for Swabian Flädle soup
Sale price$2.61 USD Regular price$3.41 USD
$5.22 /l
No reviews
Save 25%
funny-frisch Pom-Bär Ketchup Style 75g
Pom-Bärfunny-fresh Pom-Bear Ketchup Style 75g
Sale price$3.41 USD Regular price$4.56 USD
$45.47 /kg
No reviews
Save 14%
Storck nimm2 Lachgummi Softies gefüllte Fruchtgummies 225g / 7.93 oz
nimm2Storck nimm2 Smiling softies filled fruit gums 225g / 7.93 oz
Sale price$3.41 USD Regular price$3.98 USD
$15.16 /kg
No reviews
Save 18%
Heinz Pommes Frites Sauce Dutch Style 400ml / 13.52 fl oz
HeinzHeinz French Fries Sauce Dutch Style 400ml / 13.52 fl oz
Sale price$5.36 USD Regular price$6.51 USD
$13.40 /l
3 reviews
Save 25%
funny-frisch Pom-Bär Original 75g
Pom-Bärfunny-fresh Pom Bear Original 75g
Sale price$3.41 USD Regular price$4.56 USD
$45.47 /kg
1 review
Save 18%
Storck Knoppers Milch-Haselnuss-Waffeln 8 Stück
StorckStorck Knoppers milk and hazelnut waffles 8 pieces
Sale price$4.21 USD Regular price$5.13 USD
$21.05 /kg
1 review
Save 14%
Storck nimm2 Lachgummi Softies Rote Früchte 225g / 7.93 oz
nimm2Storck nimm2 Smiling Gums Softies Red Fruits 225g / 7.93 oz
Sale price$3.41 USD Regular price$3.98 USD
$15.16 /kg
No reviews
Save 25%
Lorenz Crunchips Paprika Kartoffelchips 150g / 5.29oz
LorenzLorenz Crunchips paprika potato chips 150g / 5.29oz
Sale price$3.41 USD Regular price$4.56 USD
$22.73 /kg
1 review
Lindt Williams Vollmilch Schokoladen Tafel 100g / 3.52oz
Save 18%
Develey Süß-Sauer Sauce 250ml / 8.45 fl. oz.
DeveleyDeveley Sweet & Sour Sauce 250ml / 8.45 fl. oz.
Sale price$3.75 USD Regular price$4.56 USD
$15.00 /l
No reviews
Save 18%
Heinz Spicy Burger Sauce Mexican Style 400ml / 13.52 fl oz
HeinzHeinz Spicy Burger Sauce Mexican Style 400ml / 13.52 fl oz
Sale price$5.36 USD Regular price$6.51 USD
$13.40 /l
1 review
Save 17%
Dr. Oetker Erdbeer Zeit Tiramisu Schnitte Backmischung
Dr. OetkerDr. Oetker Strawberry Time Tiramisu Slice Baking Mix
Sale price$5.71 USD Regular price$6.85 USD
$28.55 /kg
1 review
Save 17%
Dr. Oetker Erdbeer Zeit Maulwurfkuchen Backmischung
Dr. OetkerDr. Oetker Strawberry Time Mole Cake Baking Mix
Sale price$5.71 USD Regular price$6.85 USD
$16.55 /kg
No reviews
Save 14%
Storck nimm2 Lachgummi Cola Flaschies 200g / 7.05 oz
nimm2Storck nimm2 Salmon gum Cola Flaschies 200g / 7.05 oz
Sale price$3.41 USD Regular price$3.98 USD
$15.16 /kg
No reviews
Save 14%
Wawi Schoko-Reis wölkchenleicht Puffreisschokolade Vollmilch 200g
Save 18%
Storck Knoppers Joghurt Haselnuss-Waffeln 8 Stück
StorckStorck Knoppers yogurt hazelnut wafers 8 pieces
Sale price$4.21 USD Regular price$5.13 USD
$21.05 /kg
No reviews
Save 29%
Milky Way Minis chocolate bar with candy cream 227g
Mars GMBHMilky Way Minis chocolate bar with candy cream 227g
Sale price$5.71 USD Regular price$8.00 USD
$25.15 /kg
No reviews
Save 14%
Storck nimm2 Lachgummi Original 250g / 8.81 oz
nimm2Storck nimm2 Lachgummi Original 250g / 8.81 oz
Sale price$3.41 USD Regular price$3.98 USD
$13.64 /kg
No reviews
Save 14%
Storck nimm2 Lachgummi Milchgeister 225g / 7.93 oz
nimm2Storck nimm2 salmon gum milk spirits 225g / 7.93 oz
Sale price$3.41 USD Regular price$3.98 USD
$15.16 /kg
No reviews
Save 50%
Lorenz Crunchips Roasted Smoky Paprika Geschmack 110g / 3.88oz
Save 20%
Lindt Cocos Weiße Schokoladen Tafel 100g / 3.52oz
LindtLindt Cocos white chocolate bar 100g / 3.52oz
Sale price$4.56 USD Regular price$5.71 USD
$45.60 /kg
No reviews
Save 20%
Lindt Eisschokolade Weiße Schokoladen Tafel 100g / 3.52oz
LindtLindt Ice Cream Chocolate White Chocolate Bar 100g / 3.52oz
Sale price$4.56 USD Regular price$5.71 USD
$45.60 /kg
No reviews