% ANGEBOTE %

% SALES %

There are new special offers in this category every week!
New special offers appear in supermarkets in Germany every week and we pass these on to our customers by reducing the price of the products, as we always buy everything fresh for you after you order.
So check back regularly so you don't miss any bargains!
180 products
Sort by
Sort by
Save 17%
Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 30 Stück 315g Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 30 Stück 315g
FerreroFerrero Mon Chéri cherry chocolates 30 pieces 315g
Sale price$463,17 UYU Regular price$556,08 UYU
$1.470,38 /kg
20 reviews
Save 12%
Ferrero Rondnoir Mandel Kakao-Creme Waffel Pralinen 138g Ferrero Rondnoir Mandel Kakao-Creme Waffel Pralinen 138g
FerreroFerrero Rondnoir Almond Cocoa Cream Wafer Chocolates 138g
Sale price$347,03 UYU Regular price$393,48 UYU
$2.514,71 /kg
8 reviews
Lindt Williams Vollmilch Schokoladen Tafel 100g / 3.52oz
Save 18%
Develey Süß-Sauer Sauce 250ml / 8.45 fl. oz.
DeveleyDeveley Sweet & Sour Sauce 250ml / 8.45 fl. oz.
Sale price$151,91 UYU Regular price$184,43 UYU
$607,64 /l
No reviews
Save 17%
Dr. Oetker Erdbeer Zeit Tiramisu Schnitte Backmischung
Dr. OetkerDr. Oetker Strawberry Time Tiramisu Slice Baking Mix
Sale price$230,89 UYU Regular price$277,34 UYU
$1.154,45 /kg
1 review
Save 17%
Dr. Oetker Erdbeer Zeit Maulwurfkuchen Backmischung
Dr. OetkerDr. Oetker Strawberry Time Mole Cake Baking Mix
Sale price$230,89 UYU Regular price$277,34 UYU
$669,25 /kg
No reviews
Save 20%
Lindt Cocos Weiße Schokoladen Tafel 100g / 3.52oz
LindtLindt Cocos white chocolate bar 100g / 3.52oz
Sale price$184,43 UYU Regular price$230,89 UYU
$1.844,30 /kg
No reviews
Save 20%
Lindt Eisschokolade Weiße Schokoladen Tafel 100g / 3.52oz
LindtLindt Ice Cream Chocolate White Chocolate Bar 100g / 3.52oz
Sale price$184,43 UYU Regular price$230,89 UYU
$1.844,30 /kg
No reviews
Save 20%
Lindt Spaghetti-Eis Weiße Schokoladen Tafel 100g / 3.52oz
LindtLindt Spaghetti Ice Cream White Chocolate Bar 100g / 3.52oz
Sale price$184,43 UYU Regular price$230,89 UYU
$1.844,30 /kg
1 review
Save 20%
Maggi Fix für Spargel Schinken Pasta 35g/ 1.23oz
MaggiMaggi Fix Seasoning Mix for Asparagus Ham Pasta 35g/ 1.23oz
Sale price$91,52 UYU Regular price$114,75 UYU
$2.128,37 /kg
No reviews
Save 14%
Dr. Oetker Vitalis Chocolate Muesli Classic 450g
Dr. OetkerDr. Oetker Vitalis Chocolate Muesli Classic 450g
Sale price$277,34 UYU Regular price$323,80 UYU
$616,31 /kg
1 review
Save 20%
funny-frisch Kessel Chips Spicy BBQ Sauce Style 120g
Funny-Frischfunny-frisch Kessel Chips Spicy BBQ Sauce Style 120g
Sale price$184,43 UYU Regular price$230,89 UYU
$1.536,92 /kg
1 review
Save 14%
Dr. Oetker Vitalis Chocolate Muesli Less sweet 450g
Dr. OetkerDr. Oetker Vitalis Chocolate Muesli Less sweet 450g
Sale price$277,34 UYU Regular price$323,80 UYU
$616,31 /kg
4 reviews
Save 20%
Maggi Fix für Zucchini Reis-Pfanne 34g / 1.19oz
MaggiMaggi Fix Seasoning Mix for zucchini rice pan 34g / 1.19oz
Sale price$91,52 UYU Regular price$114,75 UYU
$2,69 /kg
No reviews
Save 22%
Lindt Lindor Chocolate Balls Passion Fruit & Mango 137g / 4.83oz
LindtLindt Lindor Chocolate Balls Passion Fruit & Mango 137g / 4.83oz
Sale price$323,80 UYU Regular price$416,71 UYU
$2.363,50 /kg
No reviews
Save 20%
Maggi Fix für Spargel Gratin 43g / 1.51oz
MaggiMaggi Fix Seasoning Mix for asparagus gratin 43g / 1.51oz
Sale price$91,52 UYU Regular price$114,75 UYU
$2.128,37 /kg
1 review
Save 19%
Jacobs Krönung gemahlener Filterkaffee 500g
JacobsJacobs Krönung ground filter coffee 500g
Sale price$602,53 UYU Regular price$741,90 UYU
$1.205,06 /kg
2 reviews
Save 22%
KRÜGER YOU Glitzerista Limonade Granatapfel-Kirsch 200g
Krüger YouKRÜGER YOU Glitzerista lemonade pomegranate cherry 200g
Sale price$161,20 UYU Regular price$207,66 UYU
$806,00 /kg
No reviews
Save 22%
KRÜGER YOU Glitzerista Limonade Himbeer-Hibiskus 200g
Krüger YouKRÜGER YOU Glitterista Lemonade Raspberry-Hibiscus 200g
Sale price$161,20 UYU Regular price$207,66 UYU
$806,00 /kg
No reviews
Save 27%
Schladerer Pralinés Schwarzwälder Kirschwasser 127g
SchladererSchladerer Pralinés Black Forest Kirsch 127g
Sale price$370,25 UYU Regular price$509,62 UYU
$3.085,42 /kg
1 review
Save 20%
funny-frisch Kessel Chips Ranch Sauce Style 120g
Funny-Frischfunny-frisch Kettle Chips Ranch Sauce Style 120g
Sale price$184,43 UYU Regular price$230,89 UYU
$1.536,92 /kg
No reviews
Save 15%
Knorr Salad Dressing Bundle all 14 varieties in one package Knorr Salad Dressing Bundle all 14 varieties in one package
KnorrKnorr Salad Dressing Bundle all 14 varieties in one package
Sale price$2.020,84 UYU Regular price$2.377,62 UYU
1 review
Save 27%
Schladerer Pralinés Williams-Birne 127g
SchladererSchladerer Pralinés Williams pear 127g
Sale price$370,25 UYU Regular price$509,62 UYU
$3.085,42 /kg
No reviews
Save 14%
Dr. Oetker Vitalis crunchy muesli chocolate 500g
Dr. OetkerDr. Oetker Vitalis crunchy muesli chocolate 500g
Sale price$277,34 UYU Regular price$323,80 UYU
$462,23 /kg
1 review