Weihnachten

Boże Narodzenie

Świętuj z bliskimi typowo niemieckie Boże Narodzenie, tutaj znajdziesz typowo niemieckie przysmaki, które są dostępne tylko na kilka tygodni przed świętami, takie jak na przykład Christstollen, Lebkuchen, Marzipankartoffeln, Spekulatius itd.
539 produktów
Sortowanie
Sortowanie
Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 30 Stück 315g Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 30 Stück 315g
Oszczędź 12%
Ferrero Rondnoir Mandel Kakao-Creme Waffel Pralinen 138g Ferrero Rondnoir Mandel Kakao-Creme Waffel Pralinen 138g
FerreroFerrero Rondnoir Migdał Kakao-Krem Wafelki Praliny 138g
Cena obniżona33,35 PLN Cena normalna37,82 PLN
241,67 zł /kg
8 opinii
Oszczędź 22%
Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 15 Stück 157g Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 15 Stück 157g
FerreroFerrero Mon Chéri pralinki z kirszem 15 sztuk 157g
Cena obniżona24,42 PLN Cena normalna31,12 PLN
155,54 zł /kg
8 opinii
Ritter Sport Jamaica-Rum Knusperstücke 200g
Trumpf Edle Tropfen in Nuss Obstbrände 250g
Niederegger Marcepanowe Praliny Klasyczne Wariacje 300g
Oszczędź 29%
Ritter Sport Schokolade Gebrannte Mandel Limited Edition
Ritter SportRitter Sport Czekolada Prażony Migdał Edycja Limitowana
Cena obniżona11,03 PLN Cena normalna15,49 PLN
110,30 zł /kg
3 opinie
Lambertz Baumkuchen mit Edel-Zartbitter-Schokolade 300g
Ferrero Küsschen Klassik Haselnusspralinen 178g
Bahlsen Contessa Original pierniki bożonarodzeniowe 200g
Lindt Lindor Schokoladen Kugeln Pistazie 137g / 4.83oz
Ferrero Kinder Bueno Eggs 80g / 2.82 oz
Lindt Kirsch Vollmilch Schokoladen Tafel 100g / 3.52oz
Haribo Riesen Tannen Vegetarisch Weihnachtsedition 200g
Niederegger Marzipan Kartoffeln 150g / 5.29oz
Oszczędź 29%
Ritter Sport Schokolade Marzipan 100g
Ritter SportRitter Sport czekolada marcepan 100g
Cena obniżona11,03 PLN Cena normalna15,49 PLN
110,30 zł /kg
Brak opinii
Lambertz Baumkuchen mit Edel-Vollmilch-Schokolade 300g
Trumpf Edle Tropfen in Nuss Klassische Brände 250g
Zentis Marzipan Kartoffeln mit Kakao verfeinert 500g
Niederegger Marzipan Schwarzbrot mit Zartbitter-Schokolade 125g
Lindt Weihnachts-Chocolate Classic 100g / 3.52 oz
Dr. Oetker Finesse Weihnachts-Aroma 2er Pack
Teekanne Winterzeit Früchtetee mit Spekulatiusgeschmack 20 Teebeutel
Meßmer Schneewunder Kirsche-Marzipan Früchtetee 20 Teebeutel