% ANGEBOTE %

% OFERTY %

Co tydzień nowe oferty specjalne w tej kategorii!
W supermarketach w Niemczech co tydzień pojawiają się nowe oferty specjalne, a my przekazujemy je naszym klientom, obniżając również ceny produktów, ponieważ zawsze kupujemy wszystko świeże po Państwa zamówieniu.
Dlatego zaglądaj regularnie, aby nie przegapić żadnych okazji!
247 produktów
Sortowanie
Sortowanie
Oszczędź 12%
Ferrero Rondnoir Mandel Kakao-Creme Waffel Pralinen 138g Ferrero Rondnoir Mandel Kakao-Creme Waffel Pralinen 138g
FerreroFerrero Rondnoir Migdał Kakao-Krem Wafelki Praliny 138g
Cena obniżona33,30 PLN Cena normalna37,75 PLN
241,30 zł /kg
8 opinii
Oszczędź 22%
Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 15 Stück 157g Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 15 Stück 157g
FerreroFerrero Mon Chéri pralinki z kirszem 15 sztuk 157g
Cena obniżona24,38 PLN Cena normalna31,07 PLN
155,29 zł /kg
8 opinii
Oszczędź 19%
Knorr Salatkrönung Dill Kräuter 5er Pack
KnorrKnorr Salatkrönung koper ziołowy 5-pakiet
Cena obniżona13,24 PLN Cena normalna16,36 PLN
294,22 zł /kg
1 opinia
Oszczędź 29%
Ritter Sport Schokolade Gebrannte Mandel Limited Edition
Ritter SportRitter Sport Czekolada Prażony Migdał Edycja Limitowana
Cena obniżona11,01 PLN Cena normalna15,47 PLN
110,10 zł /kg
3 opinie
Oszczędź 29%
Ritter Sport Schokolade Joghurt 100g
Ritter SportRitter Sport czekolada jogurt 100g
Cena obniżona11,01 PLN Cena normalna15,47 PLN
110,10 zł /kg
3 opinie
Oszczędź 29%
Ritter Sport Schokolade Erdbeer Joghurt 100g
Ritter SportRitter Sport czekolada truskawkowy jogurt 100g
Cena obniżona11,01 PLN Cena normalna15,47 PLN
110,10 zł /kg
Brak opinii
Oszczędź 29%
Ritter Sport Schokolade Marzipan 100g
Ritter SportRitter Sport czekolada marcepan 100g
Cena obniżona11,01 PLN Cena normalna15,47 PLN
110,10 zł /kg
Brak opinii
Oszczędź 19%
Knorr Salatkrönung Gartenkräuter Knoblauch 5er Pack
KnorrKnorr Salatkrönung zioła ogrodowe czosnek 5-pakiet
Cena obniżona13,24 PLN Cena normalna16,36 PLN
331,00 zł /kg
2 opinie
Oszczędź 29%
Ritter Sport Schokolade Kakao-Mousse 100g
Ritter SportRitter Sport Czekolada Kakao-Mousse 100g
Cena obniżona11,01 PLN Cena normalna15,47 PLN
110,10 zł /kg
Brak opinii
Oszczędź 29%
Ritter Sport Schokolade Weiss + Crisp 100g
Ritter SportRitter Sport czekolada biała + chrupiąca 100g
Cena obniżona11,01 PLN Cena normalna15,47 PLN
110,10 zł /kg
Brak opinii
Oszczędź 29%
Ritter Sport Schokolade Knusperflaks 100g
Ritter SportRitter Sport czekolada Knusperflaks 100g
Cena obniżona11,01 PLN Cena normalna15,47 PLN
110,10 zł /kg
Brak opinii
Oszczędź 29%
Ritter Sport Schokolade Rum-Trauben-Nuß 100g
Ritter SportRitter Sport czekolada rum-z rodzynkami i orzechami 100g
Cena obniżona11,01 PLN Cena normalna15,47 PLN
110,10 zł /kg
2 opinie
Oszczędź 29%
Ritter Sport Schokolade Kokosnuss 100g
Ritter SportRitter Sport czekolada kokosowa 100g
Cena obniżona11,01 PLN Cena normalna15,47 PLN
110,10 zł /kg
2 opinie
Oszczędź 29%
Ritter Sport Schokolade Funky White Lemon 100g
Ritter SportRitter Sport czekolada Funky White Lemon 100g
Cena obniżona11,01 PLN Cena normalna15,47 PLN
110,10 zł /kg
Brak opinii
Oszczędź 29%
Ritter Sport Schokolade Nugat 100g
Ritter SportRitter Sport czekolada nugat 100g
Cena obniżona11,01 PLN Cena normalna15,47 PLN
110,10 zł /kg
Brak opinii
Lindt Williams Vollmilch Schokoladen Tafel 100g / 3.52oz
Oszczędź 19%
Knorr Salatkrönung Paprika Kräuter 5er Pack
KnorrKnorr Salatkrönung Papryka Zioła 5 szt. opakowanie
Cena obniżona13,24 PLN Cena normalna16,36 PLN
294,22 zł /kg
2 opinie
Oszczędź 29%
Ritter Sport Czekolada Amicelli Edycja Limitowana 100g / 3.52oz
Ritter SportRitter Sport Czekolada Amicelli Edycja Limitowana 100g / 3.52oz
Cena obniżona11,01 PLN Cena normalna15,47 PLN
110,10 zł /kg
Brak opinii
Oszczędź 18%
Develey Süß-Sauer Sauce 250ml / 8.45 fl. oz.
DeveleyDeveley sos słodko-kwaśny 250ml / 8.45 fl. oz.
Cena obniżona14,58 PLN Cena normalna17,70 PLN
58,32 zł /l
Brak opinii
Oszczędź 19%
Knorr Salatkrönung 7-Kräuter 5er Pack
KnorrKnorr Salatkrönung 7-Ziół 5-pakiet
Cena obniżona13,24 PLN Cena normalna16,36 PLN
331,00 zł /kg
Brak opinii
Oszczędź 29%
Ritter Sport Schokolade Knusperkeks 100g
Ritter SportRitter Sport czekolada Knusperkeks 100g
Cena obniżona11,01 PLN Cena normalna15,47 PLN
110,10 zł /kg
Brak opinii
Oszczędź 19%
Knorr Salatkrönung Küchen-Kräuter 5er Pack
KnorrKnorr Salatkrönung Kuchenne Zioła 5-pakiet
Cena obniżona13,24 PLN Cena normalna16,36 PLN
331,00 zł /kg
1 opinia
Oszczędź 17%
Dr. Oetker Erdbeer Zeit Tiramisu Schnitte Backmischung
Dr. OetkerDr. Oetker Erdbeer Zeit Tiramisu Schnitte mieszanka do pieczenia
Cena obniżona22,15 PLN Cena normalna26,61 PLN
110,75 zł /kg
1 opinia
Oszczędź 23%
Heinz Curry Mango Sauce Indian Style 220ml / 7.43 fl oz
HeinzHeinz Sos Curry Mango w stylu indyjskim 220ml / 7.43 fl oz
Cena obniżona14,58 PLN Cena normalna19,03 PLN
66,27 zł /l
3 opinie