% ANGEBOTE %

% OFERTY %

Co tydzień nowe oferty specjalne w tej kategorii!
W supermarketach w Niemczech co tydzień pojawiają się nowe oferty specjalne, a my przekazujemy je naszym klientom, obniżając również ceny produktów, ponieważ zawsze kupujemy wszystko świeże po Państwa zamówieniu.
Dlatego zaglądaj regularnie, aby nie przegapić żadnych okazji!
251 produktów
Sortowanie
Sortowanie
Oszczędź 17%
Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 30 Stück 315g Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 30 Stück 315g
FerreroFerrero Mon Chéri pralinki z kirszem 30 sztuk 315g
Cena obniżona44,59 PLN Cena normalna53,53 PLN
141,56 zł /kg
20 opinii
Oszczędź 12%
Ferrero Rondnoir Mandel Kakao-Creme Waffel Pralinen 138g Ferrero Rondnoir Mandel Kakao-Creme Waffel Pralinen 138g
FerreroFerrero Rondnoir Migdał Kakao-Krem Wafelki Praliny 138g
Cena obniżona33,41 PLN Cena normalna37,88 PLN
242,10 zł /kg
8 opinii
Oszczędź 24%
Knorr Feinschmecker Schwäbische Flädle Suppe
KnorrKnorr Feinschmecker zupa szwabska Flädle
Cena obniżona10,15 PLN Cena normalna13,28 PLN
20,30 zł /l
Brak opinii
Oszczędź 25%
funny-frisch Pom-Bär Ketchup Style 75g
Pom-Bärfunny-frisch Pom-Bär Ketchup Style 75g
Cena obniżona13,28 PLN Cena normalna17,76 PLN
177,07 zł /kg
Brak opinii
Oszczędź 14%
Storck nimm2 Lachgummi Softies gefüllte Fruchtgummies 225g / 7.93 oz
nimm2Storck nimm2 Lachgummi Softies nadziewane owocowe żelki 225g / 7.93 oz
Cena obniżona13,28 PLN Cena normalna15,52 PLN
59,02 zł /kg
Brak opinii
Oszczędź 18%
Heinz Pommes Frites Sauce Dutch Style 400ml / 13.52 fl oz
HeinzHeinz Sos do frytek w stylu holenderskim 400ml / 13.52 fl oz
Cena obniżona20,89 PLN Cena normalna25,36 PLN
52,23 zł /l
3 opinie
Oszczędź 25%
funny-frisch Pom-Bär Original 75g
Pom-Bärfunny-frisch Pom-Bär Oryginalne 75g
Cena obniżona13,28 PLN Cena normalna17,76 PLN
177,07 zł /kg
1 opinia
Oszczędź 18%
Storck Knoppers Milch-Haselnuss-Waffeln 8 Stück
StorckStorck Knoppers mleczne wafle orzechowe 8 sztuk
Cena obniżona16,41 PLN Cena normalna19,99 PLN
82,05 zł /kg
1 opinia
Oszczędź 14%
Storck nimm2 Lachgummi Softies Rote Früchte 225g / 7.93 oz
nimm2Storck nimm2 Lachgummi Softies Czerwone Owoce 225g / 7.93 oz
Cena obniżona13,28 PLN Cena normalna15,52 PLN
59,02 zł /kg
Brak opinii
Oszczędź 25%
Lorenz Crunchips Paprika Kartoffelchips 150g / 5.29oz
LorenzLorenz Crunchips Papryka Chipsy ziemniaczane 150g / 5.29oz
Cena obniżona13,28 PLN Cena normalna17,76 PLN
88,53 zł /kg
1 opinia
Lindt Williams Vollmilch Schokoladen Tafel 100g / 3.52oz
Oszczędź 18%
Develey Süß-Sauer Sauce 250ml / 8.45 fl. oz.
DeveleyDeveley sos słodko-kwaśny 250ml / 8.45 fl. oz.
Cena obniżona14,62 PLN Cena normalna17,76 PLN
58,48 zł /l
Brak opinii
Oszczędź 18%
Heinz Spicy Burger Sauce Mexican Style 400ml / 13.52 fl oz
HeinzHeinz Ostra Sos do Burgerów Meksykański Styl 400ml / 13.52 fl oz
Cena obniżona20,89 PLN Cena normalna25,36 PLN
52,23 zł /l
1 opinia
Oszczędź 17%
Dr. Oetker Erdbeer Zeit Tiramisu Schnitte Backmischung
Dr. OetkerDr. Oetker Erdbeer Zeit Tiramisu Schnitte mieszanka do pieczenia
Cena obniżona22,23 PLN Cena normalna26,70 PLN
111,15 zł /kg
1 opinia
Oszczędź 17%
Dr. Oetker Erdbeer Zeit Maulwurfkuchen Backmischung
Dr. OetkerDr. Oetker Erdbeer Zeit Maulwurfkuchen mieszanka do ciasta
Cena obniżona22,23 PLN Cena normalna26,70 PLN
64,43 zł /kg
Brak opinii
Oszczędź 14%
Storck nimm2 Lachgummi Cola Flaschies 200g / 7.05 oz
nimm2Storck nimm2 Lachgummi Cola Flaszki 200g / 7.05 oz
Cena obniżona13,28 PLN Cena normalna15,52 PLN
59,02 zł /kg
Brak opinii
Oszczędź 14%
Wawi Schoko-Reis wölkchenleicht Puffreisschokolade Vollmilch 200g
WawiWawi czekoladowo-ryżowe lekkie jak chmurka chrupiące mleczna czekolada 200g
Cena obniżona19,10 PLN Cena normalna22,23 PLN
95,50 zł /kg
1 opinia
Oszczędź 18%
Storck Knoppers Joghurt Haselnuss-Waffeln 8 Stück
StorckStorck Knoppers Jogurtowe Wafle Orzechowe 8 sztuk
Cena obniżona16,41 PLN Cena normalna19,99 PLN
82,05 zł /kg
Brak opinii
Oszczędź 29%
Milky Way Minis batony czekoladowe z kremem cukierkowym 227g
Mars GMBHMilky Way Minis batony czekoladowe z kremem cukierkowym 227g
Cena obniżona22,23 PLN Cena normalna31,17 PLN
97,93 zł /kg
Brak opinii
Oszczędź 14%
Storck nimm2 Lachgummi Original 250g / 8.81 oz
nimm2Storck nimm2 Lachgummi Oryginalne 250g / 8.81 oz
Cena obniżona13,28 PLN Cena normalna15,52 PLN
53,12 zł /kg
Brak opinii
Oszczędź 14%
Storck nimm2 Lachgummi Milchgeister 225g / 7.93 oz
nimm2Storck nimm2 Lachgummi Mleczne Duchy 225g / 7.93 oz
Cena obniżona13,28 PLN Cena normalna15,52 PLN
59,02 zł /kg
Brak opinii
Oszczędź 50%
Lorenz Crunchips Roasted Smoky Paprika Geschmack 110g / 3.88oz
Oszczędź 20%
Lindt Cocos Weiße Schokoladen Tafel 100g / 3.52oz
LindtLindt Cocos Biała tabliczka czekolady 100g / 3.52oz
Cena obniżona17,76 PLN Cena normalna22,23 PLN
177,60 zł /kg
Brak opinii
Oszczędź 20%
Lindt Eisschokolade Weiße Schokoladen Tafel 100g / 3.52oz
LindtLindt Eisschokolade Biała tabliczka czekolady 100g / 3.52oz
Cena obniżona17,76 PLN Cena normalna22,23 PLN
177,60 zł /kg
Brak opinii