Weihnachten

Kerstmis

Vier een typisch Duitse kerst met uw dierbaren, hier vindt u typisch Duitse lekkernijen die slechts enkele weken voor kerst verkrijgbaar zijn, zoals kerststol, speculaas, marsepeinaardappeltjes, speculoos enz.
493 producten
sorteer op
sorteer op
Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 30 Stück 315g Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 30 Stück 315g
Reserve 12%
Ferrero Rondnoir Mandel Kakao-Creme Waffel Pralinen 138g Ferrero Rondnoir Mandel Kakao-Creme Waffel Pralinen 138g
FerreroFerrero Rondnoir Amandel Cacao Crème Wafel Chocolade 138g
aanbieding€7,47 EUR Normale prijs€8,47 EUR
€54,13 /kg
8 recensies
Reserve 22%
Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 15 Stück 157g Ferrero Mon Chéri Kirschpralinen 15 Stück 157g
FerreroFerrero Mon Chéri kersen pralines 15 stuks 157g
aanbieding€5,47 EUR Normale prijs€6,97 EUR
€34,84 /kg
8 recensies
Ritter Sport Jamaica-Rum Knusperstücke 200g
Trumpf Edle Tropfen in Nuss Obstbrände 250g
Niederegger Marsepein Chocolade Klassieke Variaties 300g
Reserve 29%
Ritter Sport Schokolade Gebrannte Mandel Limited Edition
Ritter SportRitter Sport Chocolade Geroosterde Amandelen Limited Edition
aanbieding€2,47 EUR Normale prijs€3,47 EUR
€24,70 /kg
3 recensies
Lambertz Baumkuchen mit Edel-Zartbitter-Schokolade 300g
Ferrero Küsschen Klassik Haselnusspralinen 178g
Bahlsen Contessa Originale peperkoekkerstgebak 200g
Lindt Lindor Schokoladen Kugeln Pistazie 137g / 4.83oz
Lindt Kirsch Vollmilch Schokoladen Tafel 100g / 3.52oz
Haribo Riesen Tannen Vegetarisch Weihnachtsedition 200g
Reserve 29%
Ritter Sport Schokolade Marzipan 100g
Ritter SportRitter Sport Chocolade Marsepein 100g
aanbieding€2,47 EUR Normale prijs€3,47 EUR
€24,70 /kg
Nog geen beoordelingen
Niederegger Marzipan Kartoffeln 150g / 5.29oz
Lambertz Baumkuchen mit Edel-Vollmilch-Schokolade 300g
Trumpf Edle Tropfen in Nuss Klassische Brände 250g
Zentis Marzipan Kartoffeln mit Kakao verfeinert 500g
Niederegger Marzipan Schwarzbrot mit Zartbitter-Schokolade 125g
Lindt Weihnachts-Chocolate Classic 100g / 3.52 oz
Dr. Oetker Finesse Weihnachts-Aroma 2er Pack
Teekanne Winterzeit Früchtetee mit Spekulatiusgeschmack 20 Teebeutel
Meßmer Schneewunder Kirsche-Marzipan Früchtetee 20 Teebeutel
Weiss Lebkuchen Allerlei mit Zartbitterschokolade 600g